Bieži uzdotie jautājumi

Cik daudz kaloriju un ogļhidrātu ir vienā Jelly Belly® želejas konfektē?

Katrā konfektē ir 4 kalorijas vai aptuveni 100 kaloriju vienā procijā (25 konfektes). Katrā konfektē ir aptuveni 1 grams ogļhidrātu un nulle gramu tauku. Jelly Belly želejas konfektes sniedz brīnišķīgu garšas sprādzienu un tikai nedaudzas kalorijas. Pareizticīgo apvienība tās atzinusi par piemērotām košera ēdienkartei.

Kā atšķiras Jelly Belly® želejas konfektes un Jelly Bean Chocolate Dips®?

Jelly Belly® želejas konfekšu maigo, košļājamo centru ietver gards apvalks. Jelly Bean Chocolate Dips® tiek ražotas, iemērcot želejas konfektes centru tumšajā šokolādē.

Vai Jelly Belly® konfektes satur glutēnu?

Jelly Belly® pamata receptē netiek izmantoti kvieši, rudzi, mieži vai auzas. Mūsu želejas konfekšu ražošanā izmantotā modificētā pārtikas ciete ir kukurūzas ciete.

Cik daudz Jelly Belly® želejas konfekšu ir vienā kilogramā?

Vienā kilogramā ietilpst 882 Jelly Belly® želejas konfektes. Protams, visi aprēķini ir aptuveni.

Vai Sunkist® augļu dārgumi un apelsīnu šķēlītes satur želatīnu?

Sunkist® augļu dārgumi un apelsīnu šķēlītes ir gatavotas ar citrusaugu pektīnu un nesatur želatīnu.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai izgatavotu vienu Jelly Belly® želejas konfekti?

Lai izgatavotu vienu Jelly Belly® želejas konfekti nepieciešamas 7 līdz 21 diena, un tas nav joks! Šajā procesā iesaistīti konfekšu meistari un tiek izmantotas gan modernas metodes, gan ļoti senas tehnikas.

Kāda šokolāde tiek izmantota, ražojot Jelly Bean Chocolate Dips®?

Jelly Bean Chocolate Dips® tiek gatavotas ar tumšo šokolādi.

Kas ir Sport Beans®?

Sport Beans® želejas konfektes ir pirmās šāda veida želejas konfektes, ko radījuši Jelly Belly® meistari! Tie ir īpaši izstrādātas, lai spēcinātu un atjaunotu tavu ķermeni sporta aktivitāšu laikā.

Kas padara Jelly Belly® želejas konfektes atšķirīgas no citām želejas konfektēm?

Jelly Belly® želejas konfektēm atšķiras no parastām želejas konfektēm, jo tām ir autentiska un intensīva garša, plašs garšu klāsts, mazs izmērs, košas krāsas un, protams, Jelly Belly nosaukums uz katras konfektes. Jelly Belly želejas konfektes ir radītas izsmalcinātu garšu mīļotājiem un to garšas tiek izstrādātas no augstas kvalitātes dabiskām sastāvdaļām, kur vien tas ir iespējams, piemēram, šokolāde, kokosrieksti, augļu sulu koncentrāti un biezeņi, piemēram, zemeņu, bumbieru un banānu. Šīs dabiskās garšas tiek iemaisītas konfekšu centrā un apvalkā.

Kas padara Sport Beans® želejas konfektes atšķirīgas no parastajām želejas konfektēm?

Sport Beans® ir īpaši izstrādātas, domājot par sporta sasniegumiem. Sport Beans® želejas konfektes nodrošina viegli sagremojamu ogļhidrātu avotu enerģijai, elektrolītus - nātriju un kāliju - pareizam šķidruma līdzsvaram un B1, B2, B3 un C vitamīnus enerģijas vielmaiņai un labai veselībai.